12 سبک تاتو بدن که باید بشناسید
4

12 سبک تاتو بدن که باید بشناسید


در اینجا احتمالاً هزاران سبک تاتو بدن وجود دارد که هنرمندان با استعداد هر روز سبک خود را ایجاد می کنند. اما بسیاری از این طرح‌ها از برخی از سبک‌های تاتو بدن محبوب تاریخی اقتباس شده‌اند – بسیاری از آنها دهه‌ها یا حتی قرن‌ها قدمت دارند.

در اینجا دوازده مورد از سبک های کلاسیک هنر تاتو بدن و خالکوبی وجود دارد، آنهایی که قطعاً می خواهید قبل از شروع به طراحی تاتو بدانید. اگر به دنبال سبک تاتو عالی هستید، ممکن است نتوانید از اصطلاحات دقیق آنچه می خواهید استفاده کنید، اما به احتمال زیاد یکی از این موارد را قبلاً در ذهن دارید. فهمیدن اینکه دقیقاً می خواهید خالکوبی عالی شما چگونه به نظر برسد دشوار است، اما امیدواریم سبک های زیر به شما کمک کند تا آن را محدود کنید.

1. آمریکایی کلاسیک

تاتو بدن کلاسیک

سبک های تاتو بدن – کلاسیک

این ممکن است اولین نوع خالکوبی باشد که به آن فکر می کنید، یک سبک قدیمی که با خطوط برجسته و استفاده از رنگ ها و تصاویر مشابه تعریف می شود. آنها با اقیانوس و تصاویر دریایی، پیکره های زنانه، حیوانات درنده خشن، یا ترکیبی از قلب، گل رز و خنجر گره خورده اند. این سبک تاتو بدن توسط نورمن “ملوان جری” کالینز در دهه 1930 رایج شد، اما امروزه یک انتخاب ثابت است – در اینجا توسط فرانکی کاراچیولی از Kings Avenue Tattoo نشان داده شده است.

2. مدرسه جدید

تاتو بدن سبک – مدرسه جدید

خالکوبی های New School مانند یک کتاب کمیک دیوانه بر روی بدن شما هستند. آثار جسی اسمیت در این رده مشهور است و جهان‌های خیالی افسانه‌ای پر از هرج و مرج و اغلب حیواناتی با شخصیت‌هایی با رنگ‌های زنده را به تصویر می‌کشد.

3. ژاپنی

سبک های تاتو بدن ژاپنی

همانطور که در پست قبلی به شما نشان دادیم، قرن ها تاریخ برای هنر تاتو در سراسر جهان وجود دارد. یکی که محبوبیت خود را حفظ کرده است سبک ژاپنی Irezumi است. هنرمندان تاتو هنوز هم برداشت های سنتی و جدید را از این شاهکارهای کلاسیک خلق می کنند. و این ژانری است که به ویژه برای تصاویر بزرگی که پشت، بازوها و پاها را می پوشانند، شناخته شده است.

در اینجا، کریس اودانل از نیویورک تصاویر سنتی حیوانات، گل‌ها و سامورایی‌های این سبک را به نمایش می‌گذارد.

4. مشکی و خاکستری

سبک های تاتو بدن سیاه و خاکستری

جسیکا ماسیتی از LA’s East Side Tattoo نمونه‌های عالی از انواع مختلف کار در ژانری را به ما نشان می‌دهد که می‌تواند طیف وسیعی از سبک‌ها را در بر گیرد. تصاویر سیاه و خاکستری با موضوع محدود نمی شوند، هر چیزی و همه چیز را به طور واقعی در سایه های خاکستری به تصویر می کشند، که در اصل با آب کردن جوهر سیاه برای ایجاد طیفی از سایه ها انجام می شد.

5. پرتره

سبک های تاتو بدن پرتره

شین اونیل با پرتره‌اش، که زیرمجموعه‌ای از ژانر رئالیسم است (که دقیقاً به نظر می‌رسد – رندرهای واقعی از تصاویر) به ما نشان می‌دهد که چقدر می‌توانید با خالکوبی‌ها واقع‌گرایانه شوید. بدون خطوط مشکی برخی از سبک های کلاسیک تر، هنرمندان می توانند به برداشت های دقیق و ترسناکی از افراد در رنگ ها و سیاه و خاکستری دست یابند.

6. بچسبانید و فشار دهید

سبک های تاتو بدن استیک و نوک زدن

هنرمند Slowerblack امکانات stick-n-poke را به نمایش می گذارد، جایی که هنرمند از یک سوزن برای ایجاد طرح های ساده استفاده می کند. این هنر که اخیراً برای خالکوبی‌های DIY رایج شده است، در دستان حرفه‌ای این هنر می‌تواند به سطوح زیبایی برسد که مشخصه آن خطوط ضخیم و برجسته است که اغلب به رنگ سیاه ساده با الگوهای تزئینی کوچک مشخص می‌شود.

7. واقع گرایی

طراحی تاتو بدن واقعی با حیوانات

خالکوبی های واقع گرایانه می توانند هر چیزی را از مناظر یا اشیا گرفته تا حیوانات و انسان ها به تصویر بکشند. چه رنگارنگ و چه سیاه و سفید، این یک سبک تاتو بدن کلاسیک است که اگر چیزی بسیار خاص وجود دارد که می خواهید به تصویر بکشید ایده آل است. درست کردن تاتو های واقع گرایانه دشوار است و برای ایجاد یک اثر هنری با ظاهری واقع گرایانه با تأثیر بصری شگفت انگیز نیاز به یک هنرمند یا طراح خالکوبی ماهر است.

8. سیاه کاری

سبک های تاتو بدن Blackwork

Blackwork یک سبک تتو است که در اصل از خالکوبی های اصلی قبیله ای گرفته شده است و از خطوط سیاه ضخیم و پررنگ در اشکال هندسی مختلف ساخته شده است. اما هنرمندان همچنان این ژانر را به سطوح جدیدی می‌برند و الگوها و تصاویری را که از انواع منابع به دست می‌آیند در قطعات مسحورکننده‌ای که به اشکال مختلف در اطراف بدن می‌چرخند، ترکیب می‌کنند، مانند مواردی که از Nazareno Tubaro (که همچنین تصویر برجسته را خلق کرده است!)

9. بیومکانیکی

سبک های تاتو بدن بیومکانیک

تاتو بدن بیومکانیکی که معمولاً با دست آزاد هستند، با جریان منحصربه‌فرد بدن فرد سازگار می‌شوند، به این معنا که ماشین‌هایی را که می‌توانند در پوست پنهان شوند، تقلید کنند. وقتی این پسران بد را مطرح می کنید، دور شدن از نام رومن آبروگو سخت است – تصاویر بیگانه و الهام گرفته از مکانیکی او اغلب دست ها و پاهای مشتریانش را می پوشاند.

10. هندسی

طرح تاتو بدن هندسی

تاتو های هندسی در حال حاضر بسیار محبوب هستند و زمانی که به درستی انجام شوند می توانند واقعا بی انتها باشند. آنها می توانند فقط عناصر هندسی داشته باشند یا ترکیبی از عناصر هندسی و ارگانیک (اغلب گل یا طبیعی) داشته باشند. تضاد بین خطوط دقیق و تیز این سبک خالکوبی و منحنی های بدن آنها را به شکلی جسورانه برجسته می کند.

11. سطل زباله واقع گرایانه

سبک های تاتو بدن سطل زباله واقعی

Realistic Trash Polka توسط باشگاه خالکوبی Buena Vista آلمان ساخته شده است. ساخته شده توسط Simone Plaff و Volko Merschky، فوراً به دلیل ساختار کلاژ مانند، پیچیده و نمونه برداری از مواد چاپی – از عکاسی تا دست نویسی، پاشیدن رنگ گرفته تا تایپ کردن، قابل تشخیص است.

12. سوررئالیسم

سبک های تاتو بدن سورئالیسم

ژانر هنری سوررئالیسم به هنرمندان مواد زیادی برای کار می دهد. سبک هنری می تواند تغییر کند، موضوع می تواند تغییر کند، اما تا زمانی که بیننده با آن احساس فانتزی متعالی از تجربه بیرون بیاید، هنرمند به هدف خود رسیده است. در تصویر اینجا آثار شگفت انگیز خالکوبی میلانی پیترو سدا، صاحب فروشگاه The Saint Mariner است.

ارسال نظر

تیم تهران تتو ( مخصوص بانوان ) – ۰۹۲۲۹۳۳۱۴۱۶

تاتو ابدومینوپلاستی
تاتو ابدومینوپلاستی
تاتو روی بخیه
تاتو روی بخیه
تاتو کاور سوختگی
تاتو روی سوختگی
تاتو پزشکی
تاتو پزشکی
تاتو بدن
تاتو بدن
تاتو زنانه
تاتو زنانه