تاتو پزشکی

نمونه کار : 2,336    بازدید :

تاتو پزشکی جهت بهبود ظاهر و کاور جای جراحی ، سوختگی و بیماری های پوستی میباشد.

تیم تهران تتو به صورت تخصصی در زمینه تاتو پزشکی بر روی انواع آسیب های پوستی بانوان فعالیت می نماید.

آدرس: تهران ، ستاری شمالی ، مجاور پردیس کوروش

تیم تهران تتو ( مخصوص بانوان ) – 09229331416

2,336
نمونه کار
بازدید

شما تمامی موارد را مشاهده نمودید

شما تمامی موارد را مشاهده نمودید

تاتو پزشکی چیست؟

تاتو پزشکی هم به دلایل زیبایی و هم به دلایل پزشکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و آن را می توان به عنوان ابزاری برای بهبود وضعیت ظاهری، پزشکی و حتی بهبود روحیه بیمار مورد استفاده قرار داد.

بسیاری از بیمارانی که این تاتو را انتخاب می کنند ریسک از دست دادن سلامتی خود را ندارند بلکه این روشی است برای بازیابی زیبایی از دست رفته آنها.

همه انواع تاتو صرفاً برای سرگرمی نیست. در عوض، تاتو پزشکی برای استتار ظاهر تغییرات پوست که به دلایل مختلف ایجاد می شود، عمل می کند.

تاتو پزشکی که به آن میکرو پیگمنتیشن پزشکی نیز گفته می شود، یک عمل زیبایی شناسی اصلاحی و ترمیمی است که طراحی شده برای کاور بخشی از پوست که دستخوش تغییرات نامطلوب حین جراحی شده است ،که این تغییرات شامل جای اسکار یا زخم و جای بخیه جراحی شکم در زایمان می باشد.

در بسیاری از موارد، این تکنیک همچنین برای اصلاح شرایطی که در بدو تولد وجود داشته است، مانند شکاف لب یا آکرومی استفاده می‌شود.

تاتو پزشکی روش کاربردهای بسیار متنوعی دارد، از جمله:

● کاور اسکار یا جای سوختگی

● کاور علامت کشش

● ترمیم رنگدانه آرئول

● ترمیم نوک پستان بعد از جراحی ماستکتومی

● روشن کننده و متعادل کننده رنگ پوست

تاتو پزشکی در چه موارد دیگری استفاده میشود؟

تاتو و خالکوبی برای آگاه کردن متخصصان مراقبت های بهداشتی از وضعیت بیمار یکی از رایج ترین انواع تاتوهای پزشکی است.

با این حال، روش های دیگری نیز وجود دارد که در این دسته قرار می گیرند. برای مثال، در برخی از درمان‌های سرطان سینه که شامل پرتو درمانی می‌شوند، از تاتو به‌ عنوان راهنمایی برای مکان‌هایی که پرتو درمانی باید در آن نقاط انجام شود، استفاده می شود، که این روش به کمک پزشک و بیمار می آید.

تاتوهای های پزشکی نیز اغلب پس از ماستکتومی استفاده می شود، برای مثال، برای بازگرداندن ظاهر طبیعی سینه با یک هاله تاتو شده. همچنین می‌توان از آن‌ها برای رفع مشکلات رنگدانه‌های پوست به دلیل جراحی استفاده کرد و بسیاری از انواع اسکار را می‌توان با استفاده از تاتو پزشکی پوشاند.

آیا تاتوهای پزشکی دائمی هستند؟

اغلب اوقات، تاتو پزشکی یک تاتو دائمی است، اگرچه تاتو های نیمه دائمی را می توان برای بیمارانی که به طور دائم نیاز به علامت گذاری ندارند، اعمال کرد.

تاتو پزشکی مانند بسیاری از انواع دیگر تاتو، اگر بیمار دیگر به آن نیازی نداشته باشد، می تواند با استفاده از روش های حذف تاتو با لیزر پاک شود یا با تاتو دیگری پوشانده شود.

انواع مختلفی از جوهر وجود دارد که بسته به کاربرد می تواند برای تاتو پزشکی استفاده شود، از جمله جوهرهای ارگانیک و مرکب سنتی که می تواند از طیف رنگی توسط بیمار انتخاب شود.

فرآیند تاتو پزشکی

روش میکرو پیگمنتیشن پزشکی ، دایره های کوچکی از رنگدانه های آلی یا معدنی استریل را در لایه های بالایی پوست (درم) رسوب می دهد. برخلاف تاتو استاندارد، تاتو پزشکی نیاز به استفاده از دستگاه تاتو پزشکی تخصصی، سوزن های کوچکتر و رنگدانه های مختلف دارد.

در صورت نیاز میتوان در ابتدا یک بی‌حسی موضعی را در ناحیه درمان گیرنده اعمال کرد و سپس به ادامه مراحل انجام تاتو پزشکی پرداخت.

آیا تاتو پزشکی برای شما مناسب است؟

اگر با ناهنجاری‌ های پوستی زندگی می‌کنید که می‌خواهید استتار کنید، تیم تهران تتو  اینجاست تا به شما کمک کند. ما عمیقاً درک می کنیم که چگونه جای زخم و سایر ناهنجاری های فیزیکی می تواند بر اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که ما به شما کمک می کنیم تا به ظاهر دلخواه خود برسید و اعتماد به نفس خود را به دست آورید.

چرا تاتو پزشکی مفید است؟

تاتو پزشکی می تواند از طرق مختلف برای بیمار مفید باشد. تاتو پزشکی همچنین برای هشدار دادن به متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد وضعیتی که بیمار از آن رنج می برد نیز استفاده می شود و می تواند زندگی آنها را در شرایطی که بیهوش هستند و به مراقبت های پزشکی نیاز دارند نجات دهد.

تاتو های هشدار دهنده پزشکی به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد فوراً در مورد وضعیت سلامتی آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند. حتی اگر هیچ اقوام یا دوستانی برای اطلاع آنها حضور نداشته باشند.

یکی دیگر از مزایای اصلی تاتو این است که می تواند به بیمار کمک کند تا اعتماد به نفس و عزت نفس خود را بازیابد و به او کمک می کند تا پس از درگیر شدن در یک حادثه، رنج بردن از یک وضعیت سلامتی بزرگ مانند قرارگرفتن تحت یک عمل جراحی بزرگ، دوباره احساس زیبایی کند.

به عنوان مثال، بسیاری از زنان پس از انجام ماستکتومی (پستان برداری) متوجه می شوند که تاتو پزشکی بهترین کار برای عزت نفس آنها است، زیرا بسیاری از جراحی های بازسازی سینه که بعد از آن ارائه می شوند شامل بازسازی هاله و نوک سینه نمی شوند.

تاتو پزشکی را می توان برای ایجاد تصویر مشابه یک پستان سالم استفاده کرد و به بیمار اجازه داد بعد از جراحی، ظاهری را که می خواهد به دست آورد.

در نهایت، یک تاتو پزشکی که برای پوشاندن جای زخم و بخیه استفاده می‌شود، نه تنها می‌تواند باعث افزایش عزت نفس بیمار میشود بلکه زیبایی نقش تاتو میتواند زیبایی آن شخص را دوچندان کند.

تاتو را می توان بسیار سفارشی انجام داد تا مناسب هر بیمار باشد و نه تنها به عنوان یک ویژگی برای کمک به آنها برای دریافت بهترین مراقبت و توجه پزشکی در صورت نیاز، بلکه همچنین تبدیل آن به چیزی که سبب برگرداندن اعتماد به نفس آنها گردد تا جای اسکار یا جراحی قبلی آنها را پوشش دهد.

تاتو پزشکی طیف وسیعی از اهداف مختلف از ارائه اطلاعات ضروری مراقبت های بهداشتی تا بهبود اعتماد به نفس، پس از یک بیماری یا حادثه را دنبال می کند. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه تاتو پزشکی می تواند برای شما مفید باشد، همین امروز با ما تماس بگیرید.

تاتو ابدومینوپلاستی
تاتو ابدومینوپلاستی
تاتو روی بخیه
تاتو روی بخیه
تاتو کاور سوختگی
تاتو روی سوختگی
تاتو شکم
تاتو شکم
تاتو بدن
تاتو بدن
تاتو زنانه
تاتو زنانه